ROX05SJ120R
ROX05SJ120R TE Connectivity Passive Product
product-5-1676123-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 120 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 120 Ohms
на замовлення 4462 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 120 OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 120 Ohms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
ROX05SJ120R ROX05SJ120R Виробник : TE Connectivity Passive Product product-5-1676123-3.datasheet.pdf Description: RES 120 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 120 Ohms