ROX05SJ47R
ROX05SJ47R MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM
product-4-1676123-3.datasheet.pdf
Виробник: MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM
Description: MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM - ROX05SJ47R - RES, 47R, 0.5W, AXIAL, METAL OXIDE
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded
Widerstandstechnologie: Metal Oxide
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Flame Proof
Widerstand: 47ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 500mW
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C
Produktlänge: 7.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ROX Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250V
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 4181 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM - ROX05SJ47R - RES, 47R, 0.5W, AXIAL, METAL OXIDE, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Metal Oxide, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstandstyp: Flame Proof, Widerstand: 47ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 500mW, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C, Produktlänge: 7.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ROX Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250V, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
ROX05SJ47R ROX05SJ47R Виробник : TE Connectivity Passive Product product-4-1676123-3.datasheet.pdf Description: RES 47 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 47 Ohms
Мінімальне замовлення: 29
ROX05SJ47R ROX05SJ47R Виробник : NEOHM - TE CONNECTIVITY 2847188.pdf Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - ROX05SJ47R - Widerstand für Durchsteckmontage, flammfest, 47 ohm, ROX Series, 500 mW, ± 5%, Axial bedrahtet
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Metalloxid
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Flammfest
Widerstand: 47ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 5%
Produktlänge: 7.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ROX Series
Nennspannung: 250V
Produktdurchmesser: 2.5mm
Produktbreite: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 268 шт:
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 47 Ohms