ROX075200MJNEL
ROX075200MJNEL Vishay / Dale
rox-222769.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 3watt 200Mohm 5% 200ppm
на замовлення 801 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200M OHM 3W 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 200 mOhms.
Інші пропозиції ROX075200MJNEL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX075200MJNEL ROX075200MJNEL Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 200M OHM 3W 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 mOhms