Продукція > VISHAY DALE > ROX07530M1FNLB
ROX07530M1FNLB
ROX07530M1FNLB Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 30.1M OHM 1% 3W AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 3watt 30.1Mohm 1% 200ppm.
Інші пропозиції ROX07530M1FNLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX07530M1FNLB ROX07530M1FNLB Виробник : Vishay / Dale rox-1763055.pdf Metal Oxide Resistors 3watt 30.1Mohm 1% 200ppm