Продукція > VISHAY DALE > ROX100100MFKEL
ROX100100MFKEL
ROX100100MFKEL Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 100M OHM 4W 1% AXIAL
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 4watt 100Mohm 1% 100ppm.
Інші пропозиції ROX100100MFKEL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX100100MFKEL ROX100100MFKEL Виробник : Vishay / Dale rox-1763055.pdf Metal Oxide Resistors 4watt 100Mohm 1% 100ppm