Продукція > VISHAY / DALE > ROX10010M0FKLBS
ROX10010M0FKLBS Vishay / Dale
rox-222769.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 4watt 10Mohm 1% 100ppm
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10M OHM 1% 4W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 10 mOhms.
Інші пропозиції ROX10010M0FKLBS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX10010M0FKLBS ROX10010M0FKLBS Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 10M OHM 1% 4W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 10 mOhms