ROX10010M0FNLB
ROX10010M0FNLB Vishay / Dale
rox-222769.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 4watt 10Mohm 1% 200ppm
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ROX10010M0FNLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX10010M0FNLB ROX10010M0FNLB Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 10M OHM 1% 4W AXIAL