ROX1001K00FKLB
ROX1001K00FKLB Vishay / Dale
rox-1763055.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 4watt 1Kohm 1% 100ppm
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1K OHM 1% 4W AXIAL, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 kOhms.
Інші пропозиції ROX1001K00FKLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX1001K00FKLB ROX1001K00FKLB Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 1K OHM 1% 4W AXIAL
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 kOhms