Продукція > VISHAY DALE > ROX100205MFNLB
ROX100205MFNLB
ROX100205MFNLB Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 205M OHM 1% 4W AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 4watt 205Mohms 1% 100ppm.
Інші пропозиції ROX100205MFNLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX100205MFNLB ROX100205MFNLB Виробник : Vishay / Dale rox-1763055.pdf Metal Oxide Resistors 4watt 205Mohms 1% 100ppm