ROX10030M1FKLB
ROX10030M1FKLB Vishay / Dale
rox-222769.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 4watt 30.1Mohm 1% 100ppm
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 30.1M OHM 1% 4W AXIAL, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 30.1 MOhms.
Інші пропозиції ROX10030M1FKLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX10030M1FKLB ROX10030M1FKLB Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 30.1M OHM 1% 4W AXIAL
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 30.1 MOhms