Продукція > VISHAY DALE > ROX1005M00FKEL
ROX1005M00FKEL
ROX1005M00FKEL Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 5M OHM 4W 1% AXIAL
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 4watt 5Mohm 1% 100ppm.
Інші пропозиції ROX1005M00FKEL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX1005M00FKEL ROX1005M00FKEL Виробник : Vishay / Dale rox-222769.pdf Metal Oxide Resistors 4watt 5Mohm 1% 100ppm