ROX1007M50FNLB Vishay / Dale
rox-222769.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 4watt 7.5Mohm 1% 200ppm
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ROX1007M50FNLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX1007M50FNLB ROX1007M50FNLB Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 7.5M OHM 1% 4W AXIAL