Продукція > VISHAY DALE > ROX150100MFKEL
ROX150100MFKEL
ROX150100MFKEL Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 100M OHM 5W 1% AXIAL
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 5watt 100Mohm 1% 100ppm.
Інші пропозиції ROX150100MFKEL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX150100MFKEL ROX150100MFKEL Виробник : Vishay / Dale rox-1763055.pdf Metal Oxide Resistors 5watt 100Mohm 1% 100ppm