Продукція > VISHAY / DALE > ROX150200MFKLBS
ROX150200MFKLBS
ROX150200MFKLBS Vishay / Dale
rox-222769.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 5watt 200Mohm 1% 100ppm
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX150200MFKLBS ROX150200MFKLBS Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 200M OHM 1% 5W AXIAL