ROX15033K2FNLB
ROX15033K2FNLB Vishay / Dale
rox-222769.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 5watt 33.2Kohm 1% 200ppm
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ROX15033K2FNLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX15033K2FNLB ROX15033K2FNLB Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 33.2K OHM 1% 5W AXIAL