ROX15045M0FKLB
ROX15045M0FKLB Vishay / Dale
rox-1763055.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 5watt 45Mohm 1% 100ppm
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ROX15045M0FKLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX15045M0FKLB ROX15045M0FKLB Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 45M OHM 1% 5W AXIAL