ROX1G220R
ROX1G220R TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773271&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 220 OHM 2% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms
на замовлення 19000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 220 OHM 2% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 220 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX1G220R ROX1G220R Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773271&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 220 OHM 2% 1W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms
на замовлення 676 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
ROX1G220R ROX1G220R Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773271&DocType=DS&DocLang=English Metal Oxide Resistors 1W STD M/OX 2% 220R