Продукція > RECOM POWER > RP20-2415DAW-HC
RP20-2415DAW-HC
RP20-2415DAW-HC Recom Power
RP20-AW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 677mA, 677mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 677mA, 677mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP20-2415DAW-HC RP20-2415DAW-HC Виробник : RECOM Power RP20_AW-958510.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 1.6kV REG 18-36Vin +/-15Vout