Продукція > RECOM POWER > RP20-2415DF-HC
RP20-2415DF-HC
RP20-2415DF-HC Recom Power
RP20-F.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 667mA, 667mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 667mA, 667mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RP20-2415DF-HC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP20-2415DF-HC RP20-2415DF-HC Виробник : RECOM Power RP20-F-958471.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 1.6kV REG 2:1 18-36in +/-15out