RP20-243.3SA
RP20-243.3SA Recom Power
RP20-A.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 20W DC/DC 1.6kV REG 18-36Vin 3.3Vout.
Інші пропозиції RP20-243.3SA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP20-243.3SA RP20-243.3SA Виробник : RECOM Power RP20-A-958470.pdf Isolated DC/DC Converters 20W DC/DC 1.6kV REG 18-36Vin 3.3Vout