Продукція > RECOM POWER > RP20-4805SF-HC
RP20-4805SF-HC
RP20-4805SF-HC Recom Power
RP20-F.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 20W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RP20-4805SF-HC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP20-4805SF-HC RP20-4805SF-HC Виробник : RECOM Power RP20-F-958471.pdf Isolated DC/DC Converters 20W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 5Vout