Продукція > RECOM POWER > RP20-4815SA-HC
RP20-4815SA-HC
RP20-4815SA-HC Recom Power
RP20-A.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.33A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.33A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RP20-4815SA-HC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP20-4815SA-HC RP20-4815SA-HC Виробник : RECOM Power RP20_A-958470.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 1.6kV REG 36-75Vin 15Vout