RP30-1215SF
RP30-1215SF Recom Power
RP30-F.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RP30-1215SF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-1215SF RP30-1215SF Виробник : RECOM Power RP30-F-958476.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 9-18Vin 15Vout