Продукція > RECOM POWER > RP30-2415SEW-HC
RP30-2415SEW-HC
RP30-2415SEW-HC Recom Power
RP30-EW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 40V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 10V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 40V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 10V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-2415SEW-HC RP30-2415SEW-HC Виробник : RECOM Power RP30-EW-958403.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 4:1 9-36Vin 15Vout