RP30-4812SE
RP30-4812SE RECOM Power
RP30-E-958473.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 12Vout
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RP30-4812SE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-4812SE RP30-4812SE Виробник : Recom Power RP30-E.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 30W