Продукція > RECOM POWER > RP30-4812SEW-HC
RP30-4812SEW-HC
RP30-4812SEW-HC Recom Power
RP30-EW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 30W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 1.6kV REG 4:1 18-75Vin 12Vout.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-4812SEW-HC RP30-4812SEW-HC Виробник : RECOM Power RP30-EW-958403.pdf Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 1.6kV REG 4:1 18-75Vin 12Vout