RP30-4812SEW
RP30-4812SEW RECOM Power
RP30-EW-958403.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 4:1 18-75Vin 12Vout
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RP30-4812SEW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-4812SEW RP30-4812SEW Виробник : Recom Power RP30-EW.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 30W