RP30-4812SF
RP30-4812SF Recom Power
RP30-F.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 30W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 12Vout.
Інші пропозиції RP30-4812SF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-4812SF RP30-4812SF Виробник : RECOM Power RP30-F-958476.pdf Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 12Vout