Продукція > RECOM POWER > RP30-4815SE-HC
RP30-4815SE-HC
RP30-4815SE-HC Recom Power
RP30-E.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 15Vout.
Інші пропозиції RP30-4815SE-HC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-4815SE-HC RP30-4815SE-HC Виробник : RECOM Power RP30-E-958473.pdf Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 15Vout