Продукція > RECOM POWER > RP30-483.3SE-HC
RP30-483.3SE-HC
RP30-483.3SE-HC Recom Power
RP30-E.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 3.3out.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-483.3SE-HC RP30-483.3SE-HC Виробник : RECOM Power RP30-E.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 3.3out