RP30-483.3SF
RP30-483.3SF Recom Power
RP30-F.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 3.3out.
Інші пропозиції RP30-483.3SF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-483.3SF RP30-483.3SF Виробник : RECOM Power RP30-F.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 2:1 36-75Vin 3.3out