RP30-483.3SFW
RP30-483.3SFW Recom Power
RP30-FW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 4:1 18-75Vin 3.3out.
Інші пропозиції RP30-483.3SFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP30-483.3SFW RP30-483.3SFW Виробник : RECOM Power RP30_FW-3578794.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 1.6kV REG 4:1 18-75Vin 3.3out