Продукція > ASTRODYNE TDI > RP300-50-2000-S
RP300-50-2000-S
RP300-50-2000-S Astrodyne TDI
RP300-Datasheet.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Power Line Filters 50A 2000nF 480V 3-Phase Delta Filter
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук