Продукція > RECOM POWER > RP40-1205SG-HC
RP40-1205SG-HC
RP40-1205SG-HC Recom Power
RP40-G.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 40W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converters - Through Hole 40W DC/DC 1.6kV REG 2:1 9-18Vin 5Vout.
Інші пропозиції RP40-1205SG-HC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP40-1205SG-HC RP40-1205SG-HC Виробник : RECOM Power RP40_G.pdf DC/DC Converters - Through Hole 40W DC/DC 1.6kV REG 2:1 9-18Vin 5Vout