RP40-2405SG
RP40-2405SG RECOM Power
RP40_G.pdf
Виробник: RECOM Power
DC/DC Converters - Through Hole 40W DC/DC 1.6kV REG 2:1 18-36Vin 5Vout
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RP40-2405SG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP40-2405SG RP40-2405SG Виробник : Recom Power RP40-G.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 40W