RP60-2415SG
RP60-2415SG RECOM Power
RP60-G.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 60W DC/DC 1.6kV REG 2:1 18-36Vin 15Vout
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 60W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP60-2415SG RP60-2415SG Виробник : Recom Power RP60-G.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 60W
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV