RP73C2B1K8FTDF
RP73C2B1K8FTDF TE Connectivity / Holsworthy
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD RP 2B 1K8 1% 10PPM
на замовлення 630 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 1.8 kOhms.
Інші пропозиції RP73C2B1K8FTDF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP73C2B1K8FTDF RP73C2B1K8FTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773272&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=8-1879808-3 Description: RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 1.8 kOhms