RP73D1J365KBTDF
RP73D1J365KBTDF TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773272&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RP 1J 0.1W 365K 0.1% 15PPM 1K RL
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 365 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RP 1J 0.1W 365K 0.1% 15PPM 1K RL, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 365 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 848 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
RP73D1J365KBTDF RP73D1J365KBTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773272&DocType=DS&DocLang=English Description: RP 1J 0.1W 365K 0.1% 15PPM 1K RL
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 365 kOhms