RP73PF1E1K05BTDF
RP73PF1E1K05BTDF TE CONNECTIVITY - CGS
2574635.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - RP73PF1E1K05BTDF - RES, 1K05, 0.1%, 0.1W, 0402, THIN FILM
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [1005 Metric]
Widerstandstechnologie: Thin Film
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 100mW
Widerstandstyp: High Power
isCanonical: Y
Widerstand: 1.05kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RP73P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 871 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - RP73PF1E1K05BTDF - RES, 1K05, 0.1%, 0.1W, 0402, THIN FILM, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [1005 Metric], Widerstandstechnologie: Thin Film, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 100mW, Widerstandstyp: High Power, isCanonical: Y, Widerstand: 1.05kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RP73P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP73PF1E1K05BTDF RP73PF1E1K05BTDF Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773272_M-1588495.pdf Thin Film Resistors - SMD HP PrecisionResistor 1E 0.1W 1K05
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
RP73PF1E1K05BTDF RP73PF1E1K05BTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773272&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 1.05K OHM 0.1% 1/16W 0402