Продукція > E-SWITCH > RP8100B1M1CEBLKREDRED
RP8100B1M1CEBLKREDRED
RP8100B1M1CEBLKREDRED E-Switch
RP8100B1M1CEBLKREDRED.pdf
Виробник: E-Switch
Pushbutton Switches Round, Illuminated Pushbutton
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 125mA (AC), 100mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Illumination Type, Color: LED, Red, Illumination Voltage (Nominal): 2.1 VDC, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.60mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP8100B1M1CEBLKREDRED Виробник : E-Switch RP8100.pdf Description: SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 125mA (AC), 100mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPST-NO
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Illumination Type, Color: LED, Red
Illumination Voltage (Nominal): 2.1 VDC
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.60mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 50 V