Продукція > AVX CORPORATION > RP92010T0050GTTR
RP92010T0050GTTR
RP92010T0050GTTR AVX Corporation
SurfaceMountTerm.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: RES SMD 50 OHM 2% 10W 2010
на замовлення 1689 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP92010T0050GTTR RP92010T0050GTTR Виробник : AVX Corporation SurfaceMountTerm.pdf Description: RES SMD 50 OHM 2% 10W 2010
RP92010T0050GTTR RP92010T0050GTTR Виробник : AVX SurfaceMountTerm-1366225.pdf Thin Film Resistors - SMD 10W 50ohm 2%