Продукція > AVX > RP92525T0050GTTR
RP92525T0050GTTR AVX
RPA_RP9_Series_DS.pdf
Виробник: AVX
Thin Film Resistors - SMD 20W 50ohm 2% Група товару: Резистори та cбірки постійні Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 50 OHM 2% 20W 2525, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±2%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2525 (6464 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.245" L x 0.245" W (6.22mm x 6.22mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2525, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Resistance: 50 Ohms.
Інші пропозиції RP92525T0050GTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP92525T0050GTTR RP92525T0050GTTR Виробник : KYOCERA AVX RPA_RP9_Series_DS.pdf Description: RES SMD 50 OHM 2% 20W 2525
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2525 (6464 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.245" L x 0.245" W (6.22mm x 6.22mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2525
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Resistance: 50 Ohms
товару немає в наявності
RP92525T0050GTTR RP92525T0050GTTR Виробник : KYOCERA AVX AVXC_S_A0001241484_1-2538205.pdf High Frequency/RF Resistors 20W 50ohm 2%