Продукція > KYOCERA AVX > RPA0812681M010K
RPA0812681M010K
RPA0812681M010K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 680uF; 10VDC; 4.8A; SMD; ESR: 15mΩ; RPA, Type of capacitor: polymer, Height: 12mm, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 10V DC, Operating current: 4.8A, Mounting: SMD, ESR value: 15mΩ, Manufacturer series: RPA, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x12mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPA0812681M010K Виробник : KYOCERA AVX RPA.pdf Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 680uF; 10VDC; 4.8A; SMD; ESR: 15mΩ; RPA
Type of capacitor: polymer
Height: 12mm
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 10V DC
Operating current: 4.8A
Mounting: SMD
ESR value: 15mΩ
Manufacturer series: RPA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x12mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 8mm