Продукція > KYOCERA AVX > RPA1010221M035K
RPA1010221M035K
RPA1010221M035K KYOCERA AVX
rpa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 152.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.05 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPA1010221M035K RPA1010221M035K Виробник : KYOCERA AVX rpa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 152.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.05 A @ 100 kHz
на замовлення 586 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
RPA1010221M035K Виробник : KYOCERA AVX RPA.pdf Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 10mm; 220uF; 35VDC; 3.05A; SMD; ESR: 30mΩ; RPA
Type of capacitor: polymer
Height: 10mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 3.05A
Mounting: SMD
ESR value: 30mΩ
Manufacturer series: RPA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x10mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm