Продукція > KYOCERA AVX > RPA1010681M016K
RPA1010681M016K
RPA1010681M016K KYOCERA AVX
rpa_series-3224978.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 255 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.1 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPA1010681M016K RPA1010681M016K Виробник : KYOCERA AVX rpa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 255 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.1 A @ 100 kHz
на замовлення 570 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V