Продукція > KYOCERA AVX > RPA1012122M010K
RPA1012122M010K
RPA1012122M010K KYOCERA AVX
rpa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 275 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.5 A @ 100 kHz
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 275 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.5 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RPA1012122M010K RPA1012122M010K Виробник : KYOCERA AVX rpa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 10 V