RPA30-2415DAW
RPA30-2415DAW Recom Power
RPA30-AW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 30W, Packaging: Tube, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RPA30-2415DAW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPA30-2415DAW RPA30-2415DAW Виробник : RECOM Power RPA30_AW-1006295.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 9-36Vin +/-15Vout 1A