RPA60-2415SFW
RPA60-2415SFW Recom Power
RPA60-FW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 60W
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 60W 9-36Vin 15Vout 4A.
Інші пропозиції RPA60-2415SFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPA60-2415SFW RPA60-2415SFW Виробник : RECOM Power RPA60_FW-3578612.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 60W 9-36Vin 15Vout 4A