RPB-1600-12
RPB-1600-12 MEAN WELL USA Inc.
RPB-1600-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 14.4V 100A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 11.81" L x 3.35" W x 1.61" H (300.0mm x 85.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 1600W
Voltage - Nominal: 14.4V
Charge Current - Max: 100A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 14.4V 100A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 11.81" L x 3.35" W x 1.61" H (300.0mm x 85.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 1600W, Voltage - Nominal: 14.4V, Charge Current - Max: 100A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPB-1600-12 RPB-1600-12 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-SPEC.PDF Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 100A; 330÷1000Ah; 13.8VDC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 100A
Batteries capacity: 330...1000Ah
Output voltage: 13.8V DC
Efficiency: 91%
Application: rechargeable battery 12V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RPB-1600-12 RPB-1600-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rpb-1600-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 14.4V 100A 1600W
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
RPB-1600-12 RPB-1600-12 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-spec.pdf Battery Chargers 100A 11.5-15Vout Battery Charger