RPB-1600-24
RPB-1600-24 MEAN WELL USA Inc.
RPB-1600-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 28.8V 55A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 11.81" L x 3.35" W x 1.61" H (300.0mm x 85.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 1600W
Voltage - Nominal: 28.8V
Charge Current - Max: 55A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 28.8V 55A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 11.81" L x 3.35" W x 1.61" H (300.0mm x 85.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 1600W, Voltage - Nominal: 28.8V, Charge Current - Max: 55A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPB-1600-24 RPB-1600-24 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-SPEC.PDF Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 55A; 180÷550Ah; 27.6VDC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 55A
Batteries capacity: 180...550Ah
Output voltage: 27.6V DC
Efficiency: 92.5%
Application: rechargeable battery 24V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RPB-1600-24 RPB-1600-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rpb-1600-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 28.8V 55A 1600W
товару немає в наявності
RPB-1600-24 RPB-1600-24 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-spec.pdf AC/DC, 1584W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/55A, розміри 300х85х41 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RPB-1600-24 RPB-1600-24 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-spec.pdf AC/DC, 1584W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/55A, розміри 300х85х41 мм, -30...+70 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RPB-1600-24 Виробник : Mean Well RPB-1600_MeanWell.pdf AC-DC зарядний пристрій, Кіл. вих. кан. = 1, Uвх (AC), В = 90...264, Uвх (DC), В = 127...370, Р, Вт = 1600, Iвих1, А = 55, Матеріал = Lead Acid, Літій-іон,... Група товару: Джерела живлення Корпус: 300x85x41mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 6 шт
RPB-1600-24 RPB-1600-24 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-spec.pdf Battery Chargers 55A 23.5-30Vout Battery Charger